Aktualności - Solidarni z Ukrainą

Data publikacji:
20.07.2022
Moja społeczność wobec uchodźców – konkurs na wspomnienia, dzienniki i pamiętniki
Jeśli mieszkasz na wsi albo w miejscowości do dwudziestu tysięcy mieszkańców, a obecność uchodźców wpłynęła na życie Twoje i Twoich sąsiadów, to jest konkurs dla Ciebie. Jak zmieniło się Twoje życie osobiste i zawodowe? Czy Ty lub Twoi bliscy...
Data publikacji:
08.07.2022
Informacja, dotycząca możliwości złożenia wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy nieposiadającym numeru PESEL.
Z dniem 1 lipca 2022 r. wszedł w życie przepis art. 8 ustawy z dnia 8 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1383),...
Data publikacji:
05.04.2022
#WschowazUkrainą Od 14 do 18 kwietnia magazyn sztabowy ZAMKNIĘTY!
UA >>  З 14 по 18 квітня 2022 року пункт збору гуманітарної допомоги за адресою вул. Łazienna БУДЕ ЗАЧИНЕНО ! PL >> W dniach od 14 do 18 kwietnia 2022 roku magazyn sztabowy przy ul. Łaziennej będzie ZAMKNIĘTY!
Data publikacji:
21.03.2022
Jednorazowy zasiłek dla osób z Ukrainy/одноразової допомоги в розмірі 300 злотих на одну особу
Od poniedziałku obywatele Ukrainy, którzy posiadają numer PESEL będą mogli w Ośrodku Pomocy Społecznej Ubiegać się o jednorazowe świadczenie 300 zł na osobę, które przyznawane będzie niezależnie od dochodu. Świadczenie ma pokryć podstawowe koszty...
Data publikacji:
15.03.2022
#WshowazUkrainą Запрошення - Zaproszenie
Запрошення В суботу 19 березня о 17:00 годині в актовому залі Центру культури та відпочинку по вулиці Незалежності ( ul. Niepodleglłości, 1) відбудеться зустріч керівництва міста Всхова та району з громадянами України. Зустріч відбудеться за участі...

Strony