Aktualności - Solidarni z Ukrainą

Data publikacji:
05.04.2022
#WschowazUkrainą Od 14 do 18 kwietnia magazyn sztabowy ZAMKNIĘTY!
UA >>  З 14 по 18 квітня 2022 року пункт збору гуманітарної допомоги за адресою вул. Łazienna БУДЕ ЗАЧИНЕНО ! PL >> W dniach od 14 do 18 kwietnia 2022 roku magazyn sztabowy przy ul. Łaziennej będzie ZAMKNIĘTY!
Data publikacji:
21.03.2022
Jednorazowy zasiłek dla osób z Ukrainy/одноразової допомоги в розмірі 300 злотих на одну особу
Od poniedziałku obywatele Ukrainy, którzy posiadają numer PESEL będą mogli w Ośrodku Pomocy Społecznej Ubiegać się o jednorazowe świadczenie 300 zł na osobę, które przyznawane będzie niezależnie od dochodu. Świadczenie ma pokryć podstawowe koszty...
Data publikacji:
15.03.2022
#WshowazUkrainą Запрошення - Zaproszenie
Запрошення В суботу 19 березня о 17:00 годині в актовому залі Центру культури та відпочинку по вулиці Незалежності ( ul. Niepodleglłości, 1) відбудеться зустріч керівництва міста Всхова та району з громадянами України. Зустріч відбудеться за участі...
Data publikacji:
15.03.2022
#WschowazUkrainą Numer PESEL dla obywateli Ukrainy// Номер PESEL для громадян України
Od środy, 16 marca 2022 r., na mocy specustawy uchodźcy z Ukrainy mogą ubiegać się o numer PESEL oraz Profil Zaufany. O nadanie numeru wnioskować można w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa, ul. Rynek 1, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do...
Data publikacji:
15.03.2022
#WschowazUkrainą Zaproszenie na nabożeństwo // запрошення на службу
Szanowni Państwo, ponizej zaproszenie na nabożeństwo do Parafii Prawosławnej w Gogowie.     Пані та панове, нижче наведено запрошення на службу до Православної парафії в Гогові.

Strony