Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
20.10.2022
Kolejne kamery monitoringu miejskiego
Od dnia 19 października 2022 roku system monitoringu wizyjnego został rozbudowany o kolejne trzy kamery. Jedna z nich to kamera posiadająca trzy obiektywy i umiejscowiona została na byłym budynku Powiatowego Biura Pracy przy ul. Łaziennej we...
Data publikacji:
27.07.2022
Wakacje 2022 – wypoczywaj bezpiecznie !!!
Służby mundurowe  przeprowadzają spotkania z dziećmi wypoczywającymi na terenie Powiatu Wschowskiego . W trakcie tych spotykań mundurowi przypominają zasady bezpieczeństwa nad wodą oraz przypominają i pokazują jak bezpiecznie wypoczywać w trakcie...
Data publikacji:
15.06.2022
Mundurowi u seniorów
W dniu 14 czerwca 2022 roku odbyło się spotkanie w Dziennym Domu Senior Plus we Wschowie. W spotkaniu uczestniczyli funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej. Mundurowi między innymi opowiadali o zasadach ruchu drogowego, przepisach z zakresu...
Data publikacji:
13.06.2022
Gminny Dzień Dziecka
Gminny Dzień Dziecka tym razem zorganizowano na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków. Funkcjonariusze Straży Miejskiej wspólnie z przedstawicielami innych służb mundurowych włączyli się w organizacje tego święta. Najmłodszym...
Data publikacji:
30.05.2022
Szkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego w SOSW we Wschowie
W dniu 18 maja 2022 roku po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią odbył się w konkurs wiedzy z zakresu ruchu drogowego. Wzorem poprzednich lat sędziami oceniającymi zmagania uczniów byli zaproszeni przez organizatorów funkcjonariusze Straży...

Strony