Aktualności - Straż Miejska

Data publikacji:
26.05.2023
Szczeniaki i kociaki czekają na nowy dom
W dniu 26 maja 2023 roku funkcjonariusze Straży Miejskiej podczas interwencji w pustostanie w jednej z miejscowości w Gminie Wschowa zabezpieczyli 9 szczeniaków, które przebywały w opuszczonych budynkach. Pieski trafiły do przytuliska we Wschowie,...
Data publikacji:
19.05.2023
Mundurowi w samorządowym Przedszkolu nr 5 we Wschowie
Spotkanie odbyło się z funkcjonariuszem Straży Miejskiej we Wschowie oraz funkcjonariuszem Policji z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.Przedszkolaki zapoznały się z specyfiką pracy przedstawiciel tych służb. Ponadto omówiono podstawowe zasady...
Data publikacji:
17.05.2023
Finał Szkolnego Konkursu w SOSW we Wschowie
W dniu 17 maja 2023 roku w Specjalnym Ośrodku Szklono Wychowawczym we Wschowie odbył się Finał Szkolnego Konkursu BRD.Cel tego konkursu to popularyzacja zasad ruchu drogowego w szczególności przepisów dotyczących poruszania się rowerem i ruchu...
Data publikacji:
24.03.2023
Walizki wypadły z samochodu!!!!!
Do nietypowego zdarzenia doszło w dniu dzisiejszym tj. 24.03.2023r. Straż Miejska otrzymała zgłoszenie o pozostawionych 3 walizkach i kartonie, które przed kilkoma minutami wypadły z pojazdu poruszającego się na ul. Osiedle we Wschowie. Po przybyciu...
Data publikacji:
20.10.2022
Kolejne kamery monitoringu miejskiego
Od dnia 19 października 2022 roku system monitoringu wizyjnego został rozbudowany o kolejne trzy kamery. Jedna z nich to kamera posiadająca trzy obiektywy i umiejscowiona została na byłym budynku Powiatowego Biura Pracy przy ul. Łaziennej we...

Strony