"Żar" medali z Żar przywieźli uczniowie SP 2 Wschowa

07.06.2019

 

Mimo upalnej pogody, znakomicie spisali się chłopcy klas 7-8 podczas Mistrzostw Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, które odbyły się w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Żarach 4.06.2019r. Nasi uczniowie podczas wymagającej rywalizacji z klasami gimnazjalnymi pokazali się ze znakomitej strony, wywalczając srebrny medal!!! Ambitna postawa i nowe rekordy życiowe, w tym wiele rekordów szkoły, pozwoliły cieszyć się z sukcesu. Brawa dla chłopaków i trenera Andrzeja Orłowskiego, który przygotował ich do tego startu.

Srebrna ekipa Szkoły Podstawowej Nr 2 we Wschowie; Gabriel Dziełakowski, Miłosz Skuriat, Arkadiusz Nogalski,  Radosław Faliszewski, Wojtek Wróbel, Damian Kopeć, Kacper Bobowski, Patryk Musialik, Marcel Stachowski, Dominik Dudziak, Wiktor Ciesielski, Daniel Heinze, Grzegorz  Kołodziej, Orian Suda, Bartosz Śladewski, Adam Wyrwiński.

(A.O)

Autor: olek