Codzienne kręcenie dla Wschowy

09.07.2019

Trwa rywalizacja w programie „OdLOTTOwa jazda”, w którym Wschowski Inkubator Potencjału walczy o 100 tysięcy złotych na małą architekturę w naszym mieście. Pieniądze otrzyma pięć pierwszych organizacji, a nasze stowarzyszenie zajmuje aktualnie 6 miejsce.

„OdLOTTOwa jazda” to program przygotowany przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej, mający na celu podnieść aktywność sportową, zachęcając ludzi do wsiadania na rowery. Każdy posiadający smartfon może wesprzeć Stowarzyszenie WIP i przyczynić się do powstania w naszym mieście nowych ławek, miejsc postojowych dla rowerów i innych elementów małej architektury. Aktualnie Wschowski Inkubator Potencjału i wszyscy wspierający, których jest 217 uzbierali ponad 23 600 kilometrów, a do piątego miejsca brakuje nieco ponad 6 tysięcy kilometrów. Czy to dużo? Wcale nie J wystarczy, że wszyscy zmobilizujemy siebie, swoich sąsiadów, znajomych, rodzinę z terenu całego kraju i będziemy pamiętać żeby włączać aplikację.

Członkowie Wschowskiego Inkubatora Potencjału zapraszają także na codzienne wspólne wycieczki rowerowe, punktem zbiorczym jest wieża ciśnień w parku wolsztyńskim, a kierunek wyprawy zmienia się w zależności od chęci uczestników. Niezmienna jest natomiast godzina – 19.00. Wczoraj 13 osób wyruszyło wspólnie do Lginia, zapisując na konto organizacji niemal 300 kilometrów.

Akcja „OdLOTTOwa jazda” trwa do końca września, czasu na działanie jest sporo dlatego zachęcamy do jak najszerszego promowania i wsparcia! Jeżeli czytacie nas na smartfonach aplikację pobieramy tutaj, dla posiadaczy telefonów z nadgryzionym jabłuszkiem tutaj.Pobieramy aplikację, wybieremy organizacje WIP i zbieramy kilometry dla Wschowy!

(foto: WIP)

Autor: olek